Klikam, więc jestem!

Klikam, więc jestem!

Paweł Klikowicz3

Klikanie towarzyszy nam od dawien dawna. Dzisiaj klikamy nie tylko w pracy, ale i w czasie wolnym. Stało się to częścią naszego życia – szczególnie mojego.

Powszechnie przyjęło się utożsamiać klikanie wyłącznie z najnowszą, dzisiejszą rzeczywistością, czyli rozwojem ery komputerów i smartfonów. Jeśli jednak się nad tym uważnie zastanowimy, to historia klikania jest znacznie dłuższa i bogatsza. Sięga ona już początków XVIII wieku i powstania pierwszych maszyn do pisania, dzięki którym klikanie przeistaczało się w tekst zapisany na papierze. Nieco później, bo na przełomie XVIII i XIX wieku klikanie osiągnęło kolejny przełom – za sprawą telegrafu i alfabetu Morse’a nareszcie umożliwiło ludziom błyskawiczne porozumiewanie się na znaczne odległości.

Ale wróćmy do teraźniejszości. Nazywam się Paweł Klikowicz i jak widzicie, moje nazwisko zobowiązuje, dlatego też klikam od wielu lat. Od 2007 roku zajmuję się klikaniem dla Dawca.pl, gdzie oprócz prowadzenia kanałów social media, odpowiadam również za realizację całej kampanii.

Jednakże, po pewnym czasie stwierdziłem, że warto poklikać dla siebie i innych, by podzielić się swoimi spostrzeżeniami oraz przemyśleniami związanymi nie tylko z Social Media, ale również tematyką transplantacji, marketingu, medycyny czy też po prostu życia.

W ten oto sposób zostałem „ojcem” w dniu swoich 30 urodzin! :)

Projekt się narodził, otrzymał nazwę, a teraz będzie dorastał i dojrzewał by rozwinąć skrzydła. Mam nadzieję, że będziecie mu towarzyszyć w tej drodze ;)

 • Ach ten uśmiech! #goPaweł :D

  • Naczelny Klikacz

   :D

 • Gosia

  Czy ty masz dzisiaj/miales niedawno urodziny? Najlepszego!!!!!!!!!

  • Naczelny Klikacz

   Dzisiaj ;)) Dzięki!

 • Paweł dodaj Disqusa – będzie więcej komentujących;)